Podrobnější informace o houbičce Konyak

Hned při prvním použití vás překvapí krásná jasná, vypnutá a hydratovaná kůže.
Mytí houbou nijak nevysušuje pokožku
Pravidelným používáním postupně zmizí akné i černé tečky.
Každopádně máte 100% přírodního a ekologického pomocníka pro krásnou a zdravou pleť.

Co je to Amorphophallus Konjac? Konjaková brambora je vytrvalá rostlina původem z Asie, v Japonsku známá jako Konnyaku.
Tradičně je konjak využíván v Japonsku jako prostředek pro léčebnou kůru citlivé kůže.
Amorphophallus konjac je alkalické povahy. Obsahuje vodu, bílkoviny, uhlovodíky, tuky, sodík, draslík, hořčík, železo, fosfor, měď, zinek, vitamín A, vitamín E, vitamín D, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B5, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, niacin, mastné kyseliny, kyselinu listovou a vlákninu – žádný div tedy, že je v Japonsku jak oblíbenou potravinou, tak také prostředkem pro péči o pokožku.

POUŽITÍ:
Před použitím ponořte na chvíli do misky s čistou teplou vodou, houba nasákne a aktivují se účinné látky.
Je velmi účinná bez jakýchkoliv čistících prostředků.
Jemnými krouživými tahy masírujte odlíčenou pokožku – bez silného tlaku. Šetříte houbu i svou pleť. Starší houbičku si můžete nechat i na odličování. Nejlepší je ale používat houbu ráno na probuzení pokožky a odstranění výpotků. A večer se odlíčit mlékem nebo gelem plus micelární vodou.
Po použití naneseme na pleť tonikum a pokračujme v ošetření pleti jak jsme zvyklé. Houbu propláchneme pod tekoucí vodou, zlehka vytlačíme vodu a zavěsíme za provázek. Nikdy na radiátor !!!
Při používání jednou denně (více se nedoporučuje) a dobré péči, vydrží houba cca 3 měsíce. Až se vyčerpá, tak zpravidla praskne.

Otázky a odpovědi:

Mám tedy vůbec používat čistící mléka, gely a micelární vodu? Jsem velmi nadšená z čistícího krému Zhenfei. Odpověď: Samozřejmě používat, houba je neumí zcela nahradit. Naše čistící mléka a gely mají silné detoxikační a absorpční schopnosti. Natahují na sebe líčidla i toxické látky z kůže. Třeba u kuřaček je vidět, jak mléko po krátké masáži tmavne.

Jakou mám tedy zvolit taktiku při očistě kůže? Večer odlíčíme čistícím krém, či gelem, oči je lépe očistit micelární vodou. Ráno pleť vyčistíme houbou konyak a zároveň jí perfektně připravíme na den a líčení.

A co peeling to nahradí? Odpověď:Také ne v plném rozsahu. Peelingy společnosti TianDe jsou velmi jemné, účinné a pro dokonalou péči a vzhled nepostradatelné. Peeling pracuje mnohem hlouběji, víc hydratuje. (více informací …) Každopádně ho nebudete potřebovat tak často.

Co se stane s houbičkou po těch 2-3 měsících? Odpověď: vyčerpají se živiny a účinné látky. Houba zpravidla praskne. Můžete jí ještě nějakou dobu používat s odličovacími krémy a gely.

Pět "pé" houbičky konyak:

 

  1. Bezpečí - 100% přírodní, jemná i pro tu nejproblematičtější  a nejcitlivější pokožku. Nepřenáší infekce, naopak má antibakteriální a protiplísňové účinky.
  2. Ekologie - žádným způsobem nezatíží přírodu, naši domácnost ani tělo. Je 100% rozložitelná v přírodě.
  3. Úspornost - vydrží několik měsíců a stojí pár korun.
  4. Pohodlí - rychlé použití kdekoliv a kdykoliv. Je třeba jen trochu teplé vody. Třeba i na cesty. Houbička je lehká a snadno se s ní manipuluje.
  5. Vysoká účinnost - není to obyčejná houba, nechte se překvapit okamžitým efektem i dlouhodobým postupným zlepšováním stavu kůže.
Vaše cena: 127,- Kč

Nebo zavolejte a získejte lepší ceny a další výhody.

Na telefon: 602 351 343

REFERENCE

Použití je velmi jednoduché a efekt okamžitý, jsem velmi nadšená.

Eva Vytížená máma a obchodnice

Díky pravidelnému používání naší houbičky konyak a krému s šnečím mucinem (na obličej) jsem za tři týdny zlikvidovala ekzém. Hned po prvním použití ruka zesvětlala a nebylo to tak nápadné.

DanaMasérka a máma 4 dětí

Mám doma puberťáka, od té doby, co má doma houbičku, je snadnější ho přimět k péči o pleť. Je to jednoduché a hned vidí výsledek.

JitkaŠílená matka dvou puberťáků

Jsem dáma v letech a moje ruce podle toho vypadaly. To je minulost. Dáma v letech jsem pořád, ale ruce díky houbičce, zábalům z úžasných solí tiande a krémům na ruce tiande, jsou jako nové. Děkuji za všechny úžasné výrobky. Houbička funguje rychle a jednoduše.

AlžbětaDůchodkyně s krásnýma rukama